Zorgpad na slechtnieuws gesprek
Het zorgpad na een slechtnieuws gesprek richt zich op patiënten met een ernstige / levensbedreigende ziekte. Dit zorgpad is in samenwerking met thuiszorgorganisaties Icare en Agathos ontwikkeld.
Na vaststelling van een ernstige (vaak ongeneeslijke) ziekte ontvangt de patiënt binnen dit zorgpad gegarandeerde, op zijn situatie toegespitste, zorg. Het bijzondere aan deze zorg is dat het snel uitgebreid en aangepast kan worden naar de noodzaak en behoefte van patiënt en / of de familie.
De afdeling multizorg kan u helpen bij het regelen van de zorg. U kunt gebruik maken van deze zorg na een opname in het ziekenhuis of een polikliniekbezoek. Bij het regelen van de zorg wordt gewerkt volgens de richtlijnen van het CIZ (Centrum Indicatiestelling Zorg).
Enkele mogelijkheden van zorg
- Thuiszorg
- Verpleegkundige zorg en verzorging
- Specialistische verpleegzorg
- Hulp bij activiteiten dagelijks leven
- Huishoudelijke hulp
- Ondersteunende begeleiding/ thuisbegeleiding
- Noodzakelijke hulpmiddelen - Psychosociale medische begeleiding van u en uw familie door de medisch maatschappelijk werker van het ziekenhuis.
- Vrijwilligerszorg
- Hospice zorg


