Reanimatiecursus
Als professional in de directe patiëntenzorg is het van groot belang dat u tijdens noodsituaties binnen uw beroepspraktijk zeker en accuraat kunt handelen. Door vaardig te zijn in het reanimeren bent u in staat om bij acute levensbedreigende problemen uw patiënt optimale zorg te bieden.
Vanuit medisch oogpunt geven wij u graag de kennis en vaardigheid zodat u op een effectieve en efficiënte manier kunt handelen in de tijd tussen het incident en het verschijnen van de ambulancedienst. Onze trainers zijn speciaal geselecteerd en hebben veel praktijkervaring. Hierdoor zijn zij in staat om specifieke situaties in uw beroep te herkennen en kunnen hierop inspelen.
Cursusaanbod
Ziekenhuis Gelderse Vallei heeft een opleidingserkenning van de Nederlandse Reanimatie Raad en beschikt daarmee over erkend opgeleide instructeurs die tevens werkzaam zijn in het ziekenhuis.
Hieronder volgt een overzicht van ons cursusaanbod. Dit aanbod kan geheel naar uw wens en beroepssituatie afgestemd worden.
Wij bieden ook baby- en kinderreanimatie aan.
Herhalingscursus
Wij adviseren u de reanimatievaardigheden jaarlijks te herhalen om te kunnen voldoen aan de kwaliteitseisen die aan een professioneel beroepsbeoefenaar in de directe patiëntenzorg worden gesteld.
Door jaarlijks de reanimatievaardigheden te trainen bent u in staat om zeker en accuraat te handelen tijdens noodsituaties binnen uw beroepspraktijk
Als partner in de zorg helpen wij u graag bij het trainen van deze reanimatievaardigheden en bieden u daarom de volgende jaarlijkse herhalingscursussen aan.
Leermiddelen
Binnen Ziekenhuis Gelderse Vallei is een skillslaboratorium aanwezig. Wij hebben hier de beschikking over:
- diverse reanimatiepoppen
- intubatiefantomen
- observatie- oefenlijsten
- audiovisuele hulpmiddelen.
In het skillslab zijn een aantal oefenstations voor reanimatie permanent opgesteld. Er wordt tevens gebruik gemaakt van lesmateriaal en folders van de Nederlandse Reanimatie Raad.
![]() |
![]() |
Plaats
De reanimatiecursussen zullen gegeven worden in het skillslaboratorium of op locatie naar wens, bijvoorbeeld in uw eigen beroepspraktijk.
Theorie en praktijk
De reanimatiecursus bestaat uit een theorie- en een praktijkcomponent. De praktijkcomponent vindt plaats in kleine groepjes.
De inhoud wordt geheel op uw situaties afgestemd zodat specifieke problemen en vragen behandeld kunnen worden. De reanimatiecursus wordt gegeven volgens de meest recente richtlijnen van de NRR.
Prijzen
Hieronder volgt een overzicht van de kosten per cursus op basis van een groep.
|
Cursus |
Cursusduur in uren |
Aantal deelnemers |
Aantal instructeurs |
Tarief incl. BTW * |
|
BLS Basis - A |
3 uur |
10 |
1 |
€ 755,- |
|
BLS Basis - B |
3 uur |
20 |
2 |
€ 1.340,- |
|
BLS Herhaling - A |
1,5 |
10 |
1 |
€ 470 |
|
BLS Herhaling - B |
1,5 |
20 |
2 |
€ 765,- |
|
BLS Basis + AED - A |
2 x 2 |
6 |
1 |
€ 690,- |
|
BLS Basis + AED - B |
2 x 2 |
12 |
2 |
€ 1340,- |
|
BLS + AED Herhaling - A |
3 |
6 |
1 |
€ 525,- |
|
BLS + AED Herhaling - B |
3 |
12 |
2 |
€ 1025,- |
* Tarieven zijn een indicatie en worden in overleg vastgesteld.
Voor cursussen in avonduren wordt een toeslag berekend.
Groepsprijzen in overleg. Vraag vrijblijvend een offerte aan.
Vragen en/of aanmeldingen
Guus Ambrosius, adviseur opleiding & training
Telefoon: (0318) 89 13 20
E-mail: ambrosiusg@zgv.nl
Extra informatie |



.jpg)
.jpg)