Willy Brandtlaan 106716 RP Ede
(0318) 434343
Ons werk
Enkele onderwerpen waarover de cliëntenraad adviseert
| Eten en drinken | Kwaliteit |
| Parkeren | Begroting en jaarrekening |
| Veiligheid en hygiëne | Structuurplan vastgoed |
| Wachttijden | Benoeming voorzitter Raad van Bestuur en leden Raad van Toezicht |
Recente activiteiten
- Eten en drinken: nieuw voedingsconcept 'At your request'
Patiënten konden tot 31 augustus hun maaltijd of een gerechtje tussendoor met één telefoontje zelf regelen. Op het nachtkastje stond een menukaart met een keur aan gerechten. Als de patiënt naar de servicemedewerker belde, werd zijn bestelling verwerkt en binnen 45 minuten geserveerd. Wij hebben als Clientenraad het hele proces doorlopen van callcenter tot keuken. Het eten is bij de Cliëntenraad uitstekend overgekomen.
- Parkeren
Binnenkort wil Ziekenhuis Gelderse Vallei beginnen met de bouw van een derde parkeerlaag. Hier is voor gekozen vanwege de toenemende parkeerdrukte in de parkeergarage van het ziekenhuis.
De cliëntenraad gaf een positief advies. Patiënten en bezoekers moeten gemakkelijk hun auto kunnen parkeren en snel op hun afspraak aanwezig zijn.
- Patiëntveiligheid
In Ziekenhuis Gelderse Vallei is patiëntveilig werken uitgangspunt van het dagelijks handelen. Patiëntveiligheid is een vanzelfsprekend onderdeel in onze organisatie. De patiënt moet zich in ons ziekenhuis veilig voelen en het ziekenhuis wil op het gebied van patiëntveiligheid positief verschil maken. Dit is hoe onze specialisten, verpleegkundigen, leidinggevenden en medewerkers denken en werken.
De cliëntenraad heeft continue aandacht voor patiëntveiligheid. Bijvoorbeeld door ervaringen met cliënten te delen en door contact te hebben met diverse medewerkers in het ziekenhuis.
- ARTI (Arnhems Radiotherapeutisch Instituut)
Vanwege een nieuw samenwerkingsverband tussen Ziekenhuis Gelderse Vallei en ARTI, bezochten enkele leden van de cliëntenraad het Arnhems Radiotherapeutisch Instituut (ARTI).
Cliëntenraden van ziekenhuizen uit het verzorgingsgebied van het ARTI wisselden ervaringen uit. In de toekomst wordt deze samenwerking voortgezet. Bekeken wordt welke zaken voor de patiënt verbeterd kunnen worden en hoe we dit gezamenlijk gaan aanpakken.
- Nieuwe bezoektijden
Vanaf 1 januari zijn er nieuwe bezoektijden in Ziekenhuis Gelderse Vallei. Van 12.00 tot 13.00 uur is er bezoekuur voor naaste familieleden en vrienden. Tussen 17.00 en 20.00 uur is voortaan de algemene bezoektijd.
De cliëntenraad gaf een positief advies omdat dit meer middagrust geeft voor de patiënten en omdat de familie nu kan kiezen uit twee bezoekperiodes.
