Willy Brandtlaan 106716 RP Ede
(0318) 434343
Dag van opname
Op de dag van opname (de dag dat je opgenomen wordt in het ziekenhuis) meld je je bij de afdeling opname of de receptie in de centrale hal. Dat hangt er van af wat er in jouw oproepbrief staat.
De afdeling
De kinder- en jongerenafdeling bevindt zich op C4. Op de kinder- en jongerenafdeling stelt de verpleegkundige zich aan je voor. Daarna wijst ze je je kamer. Op de afdeling vind je couveuse-, zalen- en boxenunits. Je leeftijd en de reden waarom je wordt opgenomen bepalen waar je komt te liggen. Op de zalen proberen we je met leeftijdsgenoten op een kamer te krijgen.
Er zijn ook éénpersoonskamers. Die noemen we 'boxen'. Deze boxen zijn voor kinderen die door welke omstandigheden dan ook, alleen moeten liggen.

