Schone was voor patiënten Ziekenhuis Gelderse Vallei

Geplaatst op maandag 18 juni 2012 (archief)

Pyjama’s, pantalons en ondergoed. Wie als patiënt in het ziekenhuis verblijft kan de was laten doen door Clean Care Support (CCS), de schoonmaakorganisatie van Ziekenhuis Gelderse Vallei. Deze gratis service wordt enthousiast ontvangen.

Initiatiefnemer van deze hotelservice is leidinggevende CCS, Marika van Dijk. Haar motto is: ‘Laat uw was onze zorg zijn’.

‘Je ontvangt zoveel dankbaarheid. Vooral van oudere patiënten. Ze zijn aangenaam verrast en maken graag gebruik van de wasservice. Pantalons strijken wij ook met alle plezier,’ aldus Van Dijk.

De patiënt levert de vuile was in op werkdagen tussen 8.00 uur en 12.00 uur bij de verpleging of na een telefoontje met CCS. De eerst volgende werkdag komt de was schoon terug. De geslaagde proefperiode van een half jaar op enkele verpleegafdelingen is achter de rug. Nu kan iedere patiënt op elke afdeling gratis gebruik maken van de wasservice.


Service

Mevrouw Hütten op de afdeling chirurgie is erg enthousiast over de wasservice: ‘Eerst deed mijn dochter mijn was maar je vraagt al zoveel van je familie. Ik krijg mijn kleding keurig schoon en fris gewassen in het ziekenhuis terug. Al zou ik er voor moeten betalen dan zou ik het nog doen! Het is ideaal.’

Noot voor de redactie

Voor meer informatie neemt u contact op met de afdeling communicatie van Ziekenhuis Gelderse Vallei: Tel. (0318) 43 43 23 of 43 57 46.


 

Overig nieuws

Archief

Bekijk het archief van 'Persberichten'

Naar de homepageLettergrootte aanpassenPagina printenPagina doormailen